Not logged in | Log in | Sign Up
Liczyłem to szóstka jeździe do Dębickiej 51 minut. Bardzo długa trasa pod względem minutowym jest "9" "Olbrachta - Przemysłowa Janar", ponieważ podróż trwa około 46 minut. Kurs "34" "Leśne Wzgórze - Lwowska szpital" trwa 49 minut. Dłuższą linią od szóstki jest "N1", której przejazd z jednej pętli na drugą zajmuje 53 minuty. Kolejną długą linią jest "N2". Jadąc nią stracimy 48 minut swojego życia. Minutę więcej zajmie nam przejazd całą trasą "37".
O nockach jakoś nie myśle. Ale z Dębickiej na Malawe + korki... O wrażenia najlepiej pytać kierowców "37" też długa, fakt. Słyszałam, że "34" ma jeździć znów do starej pętli na Staroniwie.