Not logged in | Log in | Sign Up
Trasa przejazdu (fotostop): Gdynia: pl. Konstytucji - Wójta Radtkego - 3 Maja - Władysława IV - Kielecka - Rolnicza - Wielkokacka - II MPS - Witomino Leśniczówka - II MPS - Stawna - Polna - Witomino Polna - Polna - Długa - Wielkokacka - Chwarznieńska - Chwarzno Apollina - Chwarznieńska - Wiczlińska - Wiczlino Niemotowo - Wiczlińska - Wiczlino - Działki I - Wiczlińska - Wiczlińska - Las n/ż - Wiczlińska - Miętowa - Dąbrowa Miętowa - Miętowa - Nowowiczlińska - Rdestowa - Paprykowa - Rdestowa - Chwaszczyńska - Polifarb - Chwaszczyńska - Starochwaszczyńska - Kacze Buki - Starochwaszczyńska - Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Euromarket - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Wielkopolska - Sopocka - Sopot: Malczewskiego - Kolberga - Obodrzyców - Wejherowska - Sopot Kamienny Potok SKM - Wejherowska - al. Niepodległości - Armii Krajowej - Reja - Sopot Reja - al. Niepodległości - Goyki - Powstańców Warszawy (naprawa łącznika nr 1 - nieudana) - Haffnera - al. Niepodległości - Gdynia: al. Zwycięstwa - Stryjska - Małokacka - Halicka - Sandomierska - Mały Kack Sandomierska (naprawa łącznika nr 2 - udana) - Sandomierska - Halicka - Małokacka - Stryjska - al. Zwycięstwa - Redłowska - Alma (sklepostop) - Redłowska - Kopernika - Cylkowskiego - Powstania Wielkopolskiego - Powstania Śląskiego - Płyta Redłowska - Powstania Śląskiego - Powstania Wielkopolskiego - Cylkowskiego - Kopernika (zbiornik) - Świętojańska - Władysława IV - Kilińskiego - Świętojańska - al. Piłsudskiego - Prusa - Ejsmonda - Polanka Redłowska (grillostop) - Ejsmonda - Prusa - al. Piłsudskiego - Świętojańska - pl. Kaszubski - Jana z Kolna - Wiśniewskiego - pl. Konstytucji - Wójta Radtkego - pl. Kaszubski - Portowa - Wendy - Jana z Kolna - Wiśniewskiego - al. Solidarności - Stocznia Gdynia - al. Solidarności - Wiśniewskiego - pl. Konstytucji - Wiśniewskiego - Terminal Promowy - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Pogórze Dolne - Czernickiego - Suchy Dwór - płk Dąbka - Maciejewicza - Obłuże Maciejewicza - Maciejewicza - płk Dąbka - Zielona - Babie Doły - Zielona - Bosmańska - Czwartaków - Godebskiego - Oksywie Godebskiego - Godebskiego - Podchorążych - Bosmańska - płk Dąbka - Dickmana - Oksywie Dickmana - Dickmana - płk Dąbka - Arciszewskich - Oksywie Dolne - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Morska - Podjazd - Dworcowa - pl. Konstytucji.